Kontakt z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami jest dla nas najważniejszy.

Dlatego zapraszamy, jeżeli chcą nam Państwo przekazać informacje i opinie lub mają Państwo pytania.

Grafix

1000-lecia Państwa Polskiego 71

15-111 Białystok

Kontakt telefoniczny
tel. 85 662 37 01
Kontakt mailowy
grafix@mitsubishi-grafix.pl

Godziny otwarcia


Salon
pn. - pt.: 8:00 - 18:00
sb.: 9:00 - 14:00

Serwis
pn. - pt.: 8:00 - 17:00
sb.: 9:00 - 14:00

 

 

Salon

 

Pełnomocnik Firmy - Jacek Łukaszewski
604269777
jlukaszewski@mitsubishi-grafix.pl

 

Sprzedawca samochodów nowych - Marcin Leonczyk
607182329
mleonczyk@mitsubishi-grafix.pl

 

Kierownik Salonu - Adam Chlabicz
609484101
achlabicz@mitsubishi-grafix.pl 

 

 

Serwis

 

Doradca Serwisowy - Robert Bartkowiak
85 662 37 01 / 695 883 222
rbartkowiak@mitsubishi-grafix.pl

 

Doradca Serwisowy - Agnieszka Groman
85 662 37 01/ 695 807 117
agroman@mitsubishi-grafix.pl 

 

 

Dodatkowe informacje

 


Specjalista ds. ubezpieczeń - Magdalena Niemotko
607167148
mniemotko@mitsubishi-grafix.pl 


Olga Zakrzewska
691950691
ozakrzewska@mitsubishi-grafix.pl 


Sprzedawca aut używanych - Łukasz Urbański
609232707
grafix.komis@wp.pl 

 

Sprzedawca części - Sylwia Janicka
85 662 37 01/ 607 199 765
sjanicka@mitsubishi-grafix.pl